Tooted

LAUAVIMPLID

Lauavimpel on hinnaline ja meeldejääv kingitus ning austusavaldus selle saajale. Lauavimplit on sobilik kinkida headele koostööpartneritele, pikaajalistele klientidele, teenekatele töötajatele jne. Lauavimpleid on võimalik tellida erinevas mõõdus, levinumad mõõdud on 21×12,5cm. Lauavimpleid saab valmistada nii trükitult kui ka tikitud logodega. Aluseks kasutame klassikalist neljakandilist Itaalia marmorit mille mõõdud on 8x8x2cm. Nikeldatud püst- ja põikivardad valmistame käsitööna. Lauavimpli komplekt on pakitud esinduslikku kinkekarpi. Olenevalt disainist ja tellitavast kogusest jääb lauavimpli komplekti hind vahemikku 15-30 EUR.

lauavimplid

 

LAUALIPUD

Meie toodete valikus on kõikide riikide laualipud. Valmistame eridisainiga laualippe erinevatele organisatsioonidele ja ettevõtetele. Laualippe on võimalik tellida erinevas mõõdus.

 
 
 

laualipud

VAHETUSVIMPLID

Vahetusvimpel on sobilik kingitus erinevatel üritustel. Mugav ja meeldejääv kingitus klubide, firmade ja asutuste spordiüritustel, suve- ja talvepäevadel. Vahetusvimpleid on võimalik tellida erinevas mõõdus ja kujus.

vahetusvimplid

 
 
 

VARDAD

Meie ettevõttel on olemas oma tootmisliin lauavimplite ja –lippude püst- ja põikvarraste tootmiseks. Pakume erinevat tüüpi ja mõõtu lauavimplite ja –lippude vardaid.

vimplite vardad

 

 

DISAIN

Kui Teie ettevõttel või organisatsioonil ei ole veel oma vimplit või soovite olemasolevat muuta, siis meie disainer tuleb teile lahkesti appi. Koos leiame kindlasti Teid rahuldava lahenduse.